reklama stolárstvo logo lp2

Jedálenský stôl PATRIK2 z masívu

Vo veľkostiach:     220x76x100     200x76x100     180x76x90

Cena 789,90€

vrátane DPH plus doprava v rámci Bardejova

Financovanie od 28,00€ mesačne

viac informácií o kúpe na splátky

Produktová rada: jedáleň

Číslo položky: #19

Dodacia lehota: 5 – 10 pracovných dní od objednávky

Tento tovar doručujeme v rámci celého Slovenska s možnosťou montáže.

Uvedený tovar si môžete pozrieť a kúpiť aj v predajni NÁBYTOK TRUDON, najväčšia predajňa nábytku v Bardejove, Pod Vinbargom 1134, 085 01 Bardejov, vedľa Lidlu. GPS: 49° 18´ 07.2´´  N 21° 16´ 54.8´´ E,

Otváracie hodiny: PO-PIA: 9:00 – 12:00, SO: 9:00 – 12:00

LETNÁ AKCIA: V rámci okresu Bardejov je doprava a montáž zadarmo.

V prípade záujmu o tento tovar pošlite Žiadosť o produkt alebo nás priamo kontaktujte na tel. č. +421 908 905 905

 

Jedálenský stôl z masívu PATRIK

Popis:

 – elegantný jedálenský stôl v klasickom dizajne

 – ešte väčší stôl má vysúvaciu dosku

 – zaujímavé sfarbenie lepením a olejovaním smrekového dreva

 – nekonečné možnosti: všestranné kombinácie produktov od PATRIK STYLE

 – 2x zásuvný rošt 40cm

S týmto jedálenským stolom zo série PATRIK STYLE a zodpovedajúcim sedacím a bočným nábytkom môžete svojmu jedálenskému kútu dodať špeciálnu atmosféru. Nielenže budete mať vy a vaši hostia dostatok priestoru na trávenie bujarých večerov, môžete sa tešiť aj z odolného kusu nábytku, ktorý sa dá prispôsobiť vašim potrebám. Na tomto jedálenskom stole sa každé jedlo stane potešením. S týmto jedálenským stolom PATRIK STYLE môžete premeniť váš jedálenský a obývací priestor na niečo výnimočné. Dá sa ľahko integrovať do takmer akéhokoľvek existujúceho zariadenia alebo kombinovať s inými kusmi nábytku zo série PATRIK STYLE, ako sú stoličky, vitríny a stenové prvky. Krásu týchto stolov určuje nielen výber suroviny, ale aj ďalšie ľahké spracovanie. Na to používame palisander, čo bolo vždy veľmi ceneným drevom pri výrobe nábytku. Eleganciu a robustnosť tohto kusu nábytku určuje nielen výber suroviny ale aj ďalšie spracovanie. Prirodzená červeno-žlto-hnedá farba jadrového dreva je v tejto sérií takmer nezmenená a iba beľové drevo je ošetrené olejom. To vytvára jedinečné sivasté sfarbenie a zdôrazňuje vzrušujúcu a kresbu dreva. Konferenčný stolík je veľmi tvrdý a je vhodný najmä pre väčšie a často používané kusy nábytku, akým je napríklad tento jedálenský stôl. Povrch jedálenského stola ponúka priestor na dekoráciu, potrebný riad, poháre a servírovacie taniere.

 

Špecialitou tohto stola je predĺženie o dva rošty, ktoré dokážu predĺžiť stôl o niekoľko centimetrov. Vďaka tomu si za stôl môžete sadnúť s celou rodinou alebo priateľmi. Približné dodacie lehoty pre túto položku nájdete vo vyššie uvedených informáciách.

 

Objednávku Vám doručíme domov čo najskôr. Na čistenie sa odporúča suchá alebo jemne vlhká handrička. Okrem toho – v závislosti od umiestnenia stola – treba na ošetrovanie nábytku použiť olej na drevo, aby sa zabránilo vysychaniu drevených povrchov. Z kusu nábytku, prirodzeného sfarbenia a rozpoznateľných štruktúr dreva, ktoré sú touto starostlivosťou zachované, sa môžete tešiť dlho.

 

Približné dodacie lehoty pre túto položku nájdete vo vyššie uvedených informáciách. Objednávku Vám doručíme domov čo najskôr.

K jedálenskému stolu PATRIK si môžete vybrať aj iný nábytok do jedálne v rámci kolekcie PATRIK STYLE ako sú napríklad stoličky alebo príborník.

Stoličky
Lavica 160
Konferenčný stolík
Príborník veľký
Príborník malý
Barová skrinka

Všetky položky sú dodávané bez dekorácie, osvetlenia, matracov alebo lamelových roštov, pokiaľ nie je uvedené inak. Upozorňujeme, že si vyhradzujeme právo na menšie technické zmeny.

Žiadny kus dreva nie je ako druhý – všetky sú jedinečné, vyznačujú sa nerovnomernosťou, individuálnou kresbou, hrčami a jedinečnou štruktúrou. Táto vlastnosť odlišuje masívny nábytok od ostatného nábytku a robí z neho neporovnateľný individuálny kus. Môžu sa preto vyskytnúť mierne farebné odchýlky spôsobené výrobou, dopadom svetla, starnutím a používaním. Pre viac informácií Vám náš priateľský zákaznícky servis rád pomôže.

Vlastnosti produktu

Plocha dosky:

Šírka:

Hĺbka:

Výška:

Materiál:

Druh dreva:

Farba:

Povrch:

Štýl:

Balenie:

Hmotnosť bez balenia:

200×100 cm

180/206 cm

90 cm

76 cm

masívne drevo

smrek/dub

grau

naolejovaný

moderný štýl

rozobratý

89 kg

Stolárske práce

Granila Bau s.r.o.

Adresa: Priemyselná 4375, 085 01 Bardejov

Tel. č.: +421 908 905 905

E-mail: info@stolarskeprace.sk

www.stolarskeprace.sk

 

Branislav GROHOĽ

vedúci výroby

Tel. č.: +421 905 592 902

E-mail: dielna@stolarskeprace.sk

 

Slavomír GUZI

vedúci obchodu

Tel. č.: +421 940 503 197

E-mail: info@stolarskeprace.sk